Producenci

G-FORM

Wyobraź sobie grupę sportowców, których łączy wspólna wizja, wspólna pasja i wspólny cel. To właśnie G-FORM ! Firma została założona przez osoby posiadające doświadczenie w szerokiej gamie dyscyplin sportowych, a także przez te posiadające doświadczenie w dziedzinie chemii polimerów, projektowania 3D, wytwarzania form, przedsiębiorczości, innowacji i nieszablonowego myślenia. Firma G-FORM chciała stworzyć produkty wykorzystujące zaawansowaną technologię polimerową do zrewolucjonizowania ochrony przed uderzeniami podczas zawodów. Czy potrzebujesz większej gwarancji jakości ? Wyprodukowane produkty zostały opracowane z punktu widzenia sportowca - a nikomu tak bardzo nie zależy na ochronie jak im. Chociaż zespół znacznie się rozwinął od samego początku, a linie produktów rozszerzyły się o sprzęt do baseballu, siatkówki, koszykówki i sprzętu wojskowego, filozofia innowacji przez i dla sportowców pozostaje niezmienna. Z miłości do sportu - tak właśnie powstają najlepsze marki !    

 

 

Celem G-Form jest wyeliminowanie zmartwień, aby sportowcy mogli pozostać skupieni i pewni siebie. Opatentowane rozwiązania zapewniają sportowcom cienką, lekką, elastyczną i wodoodporną odzież ochronną, która została zaprojektowana tak, aby płynnie poruszać się wraz ze sportowcem. Rewolucyjna technologia SmartFlex ™ nie ma sobie równych. To najbardziej elastyczne, najlepiej zabezpieczające, najlżejsze i jedyne wodoodporne rozwiązanie w branży.

 

 

 

Ochraniacze na kolana dziecięce G-FORM Youth Pro-X Knee Pads Ochraniacze na kolana dziecięce G-FORM Youth Pro-X Knee Pads
Producent: G-FORM
Cena: 239,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Ochraniacze na kolana G-FORM Pro-Rugged Knee Guard Ochraniacze na kolana G-FORM Pro-Rugged Knee Guard
Producent: G-FORM
Cena: 399,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Ochraniacze na łokcie dziecięce G-FORM Youth Pro-X Elbow Ochraniacze na łokcie dziecięce G-FORM Youth Pro-X Elbow
Producent: G-FORM
Cena: 199,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Ochraniacze na łokcie G-FORM Pro-Rugged Elbow Guard Ochraniacze na łokcie G-FORM Pro-Rugged Elbow Guard
Producent: G-FORM
Cena: 349,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl