BikePark24.pl - sklep i serwis rowerowy.
Producenci
Metody Dostawy

 

 

 Odbiór w sklepie stacjonarnym                                     

                ul. Warszawska 320 Częstochowa

 

 

  Kurier DPD                                                   

Wysyłka realizowana kurierem DPD                                       

                                                                                                       

    PACZKOMATY INPOST -                                    

 Tylko towary, których długość nie przekracza 64 cm.                      

 W koszyku pojawią Ci się  dostępne formy wysyłki.

 

 

Cennik za dostawę

Rodzaj Przesyłki Sposób Zapłaty Koszt Dostawy Dostawa Gratis za Zakupy  Powyżej:
Kurier DPD - Przedpłata przedpłata: płatność przelewem, Payu szybkie płatności elektroniczne, Blik,raty 12,99 zł 
300 zł
Paczkomaty Inpost przedpłata - płatność przelewem, Payu szybkie płatności elektroniczne, Blik,raty 10,99 300 zł
Kurier DPD -Pobranie płatność przy odbiorze 15,99 zł

300 zł

 

 Ważne informacje

 

  1. Doręczenie do rąk własnych (opcja dodatkowo płatna na życzenie)  – doręczenie przesyłki tylko po wylegitymowaniu się odbiorcy dokumentem ze zdjęciem.
  2. Każda przesyłka jest ubezpieczona - dlatego pamiętaj aby dokładnie obejrzeć przesyłkę przy kurierze.  Sprawdź czy karton nie posiada żadnych uszkodzeń, wgnieceń zarysowań itp. Masz prawo otworzyć przesyłkę i dokładnie obejrzeć towar, a kurier musi poczekać i w razie czego należy spisać przy kurierze protokół szkody.
  3. Możesz śledzić historię przesyłki - po odbiorze przesyłki przez kuriera dostaniesz od nas mailowo wiadomość z numerem listu przewozowego. Sprawdź gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka.
  4. Jeden rower = jedna przesyłka - każdy rower wysyłany jest jako osobna paczka.

 

  Jak spakowany jest rower

 

Rowery wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dostawa możliwa jest na konkretny, ustalony z nami dzień. Wówczas wpisz w uwagach taka informację. Kurier przywozi rower w kartonie o przeciętnej wielkości ok. 160x120x30 cm.
Czasem rower zapakowany jest w karton oznaczony innym logo niż marka zakupionego roweru.
Bywa tak, ponieważ zawsze dobieramy karton, którego wielkość jest optymalna dla przesyłki danego modelu. Nie zawsze jest to karton, w którym rower dotarł do naszego magazynu.
Dostawa następuje w większości w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.


Jakie czynności muszę wykonać  po otrzymaniu roweru?


Konieczne są 3 czynności:
Przykręcenie przedniego koła. Nie wymaga to zwykle żadnych narzędzi. Najczęściej piasty wyposażone są w szybkozamykacz. Czasem wymagany jest zwykły klucz 13 lub 15.
Przykręcenie pedałów. Przydaje się klucz 15. Pedały lewy i prawy posiadają różne gwinty. Lewy oznaczony literą L, prawy literą R.
Przykręcenie kierownicy do mostka kierownicy. Wszystkie linki hamulca i przerzutek są na swoim miejscu. Niezbędne są podstawowe klucze imbusowe (najczęściej 4,5 lub 6 mm). Należy pamiętać, że żaden producent nie dodaje do roweru jakichkolwiek narzędzi.
W przypadku rowerów bez lampek należy mieć świadomość, iż w świetle obowiązującego prawa do ruchu ulicznego dopuszczone są rowery wyposażone w oświetlenie.
Jeżeli nie czujesz się na siłach by samemu złożyć zakupiony rower – zaprowadź go do najbliższego serwisu rowerowego.

Co zrobić jeśli rower dotrze do mnie uszkodzony?


Wysyłką rowerów zajmujemy się od wielu lat i mamy duże doświadczenie w odpowiednim ich zabezpieczaniu na czas transportu. Kierownica jest mocno przymocowana do ramy kilkoma taśmami i bardzo dobrze zabezpieczona przed ewentualnymi otarciami.
Jeśli jednak po otwarciu kartonu zauważyłeś jakieś uszkodzenia, prosimy o wykonanie fotografii uszkodzeń i ich wysyłkę na nasz adres. W każdej wątpliwej sprawie można do nas zadzwonić na numer 667122000.
Ważne: Jeśli podczas odbioru przesyłki zauważyłeś uszkodzenia, prosimy koniecznie o oględziny w obecności kuriera, sprawdzenie, czy rower nie jest uszkodzony i spisanie protokołu szkody. Zapewniamy, że spisanie protokołu nie jest czynnością stresującą (firma DPD posiada doświadczonych kierowców) a statystyczne prawdopodobieństwo wystąpienia takich okoliczności to jak 1:500.

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl