Chmura tagów
NS SNABB PLUS - pierwsze wrażenia z połączenia maszyny do ciężkiego allmountain z plusem. 0
NS SNABB PLUS - pierwsze wrażenia z połączenia maszyny do ciężkiego allmountain z plusem.

Snabb Plus - pierwsze wrażenia z połaczenia maszyny do ciężkiego allmountain z plusem.

Rower wygląda solidnie, ale do tego już producent zdążył nas przyzwyczaić, to co od samego początku rzuca się w oczy - wykonanie i ogólny look maszyny!!

Rower wygląda sexy, dokładnie tak, ciężko oderwać od niego oczy. To co jest nowe i dość zaskakujące, elementy łącznika zawieszenia z damperem zostały elegancko powycinane, na rockerze nie zostało, jak to miało miejsce wcześniej, nadmiaru aluminium. Całość wygląda zdecydowanie lżej i przyciąga uwagę.

snabb plus

plus

Cały rower zyskał dodatkowo na wizualnej lekkości. Kolejnym, chyba najważniejszym, elementem który zaskakuje, są koła - nie, nie chodzi o nowe szerokie obręcze znane z niesamowitej wytrzymałości, ale o ich rozmiar !! Ten rower stoi na 29" kołach.

snabb plus 2

Wracając do wizualnej strony

- mocno obniżona rama (niski przekrok, praktycznie jak w modelu z kołami 27,5") wraz z wzmocnieniem sztycy, które super działa jako uchwyt do noszenia roweru, sprawia że rower jest bardzo ładny.

snabb plus 2

To co mnie zafascynowało w pierwszej wersji snabba - miałem E1, to świetnie działające zawieszenie. Wtedy zestrojone świetnie z nowym Monarchem RCT3 Debonair. Według producenta charakterystyka została lekko poprawiona więc można się spodziewać dobrej zabawy z pokładami bezpieczeństwa i trakcji. W pierwszej wersji zaskakujące były również koła,a w szczególności obręcze - lekkie i pancerne, takie których żadna firma produkująca wyczynowe koła DH/Enduro by się nie powstydziła - po roku użytkowania praktycznie nie miały bicia, a nie miały lekko ze mną, miałem takie hobby w podjeżdżaniu po schodach - im więcej stopni i stromiej tym lepiej.

Nowa odsłona kół ze stajni NS'a to klasa sama w sobie, wytrzymałe i lekkie i nie drenujące portfela aż tak jak świetne DT.

Drugim kapitalnym krokiem było takie zaprojektowanie całości by można zrobić z tego ninera pełnowartościowego plusa - zakłądamy koła 27,5 z oponami 2.8 -3.0 i grubas jak malowany a więc zimo nap.... :)

snabb plus 2

Ns Snabb Plus 2 stoi w moim salonie rowerowym - można macać :P

snabb plus 2

o nowej maszynie można by napisać dużo ale po co - lepiej iść na rower ......................................................................................

Wszystkie rowery NS Bikes możesz zobaczyć TU.

Wybrane modele rowerów NS, takich jak Djambo, Eccentric czy Snabb możesz na żywo obejrzeć w salonie 

Bikepark24.pl Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 59 

Komentarze do wpisu (0)

KATALOG WPISÓW NA BLOGU:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl