Sklep Rowerowy BikePark24.pl
Producenci
Zwroty

ZASADY ZWROTÓW ZAKUPÓW

 

        Dokonując zakupów na odległość mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

  • pisemnie na adres:  Rowery i Bajery Rafał Stefański ul. Warszawska 320, 42-209 Częstochowa,
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@bikepark24.pl;

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

Jak Zwrócić Towar

 

        Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego TUTAJ, jednak nie jest to obowiązkowe. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Decydując się na zwrot – poinformuj nas o tym w mailu.

Zapakuj towar (najlepiej w taki sam bezpieczny sposób, w jaki przyjechał do Ciebie).

Do zwracanego towaru proszę dołączyć dowód zakupu.

 

Gdzie przekazać zwracany towar?

 

 Zwracany towar prosimy odesłać na poniższy adres:

 

Sklep rowerowy BikePark24.pl

ul. Warszawska 320 

42-209 Częstochowa

tel. 667122000

e-mail: sklep@bikepark24.pl

 

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

 

      W przypadku, gdy odstąpisz od Umowy, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o tym fakcie zwracamy Ci otrzymaną płatność za produkt.

      Zwrotu płatności dokonujemy niezwłocznie przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie.

    Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl