Producenci
Koszty i Dostawa

Jak odebrać zakupiony produkt:

 

1) Odbiór w sklepie stacjonarnym

ul. Dąbrowskiego 59

42-218 Częstochowa

tel:  Rafał 667-122- 000

tel:  Krzysiek 694-064-170

 

 

2. Odbiór w punkcie serwisowym z usługa montażu w wybranych miejscowościach Zobacz szczegóły i listę miejscowości

Zamawiasz rower, a my wysyłamy go do punktu serwisowego w wybranej prze Ciebie miejscowości.  Odbierasz rower złożony i gotowy od jazdy. Koszt usługi  to 69 zł za jeden rower. Przy rowerach nie objętych promocją usługa ta jest GRATIS. Aby z tego skorzystać w koszyku wpisz kod :POR

 

3) Wysyłka za pobraniem

Zamawiasz rower i płacisz dopiero przy odbiorze paczki (koszt 15,99 zł)

Dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł Wysyłka Gratis

 

4) Wysyłka przedpłata

Płacisz wcześniej za zamówiony towar i  czekasz na kuriera (koszt 12,99 zł)

Dla wszystkich zamówień powyżej 300 zł Wysyłka Gratis

Towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD 

 

 

Cennik za dostawę

Rodzaj Przesyłki Sposób Zapłaty Koszt Dostawy Dostawa Gratis za Zakupy  Powyżej:
przesyłka kurierska za przedpłatą przedpłata- płatność przelewem, raty 12,99 zł 
300 zł
przesyłka za pobraniem płatność przy odbiorze 15,99 zł
300 zł
  wysyłka do punktu serwisowego z usługą montażu przedpłata- płatność przelewem, raty      69 zł
      przy rowerach nie objętych                   promocją wpisz kod: POR

 

 

 Ważne informacje

 

  1. Doręczenie do rąk własnych – doręczenie przesyłki tylko po wylegitymowaniu się odbiorcy dokumentem ze zdjęciem.
  2. Każda przesyłka jest ubezpieczone - dlatego pamiętaj aby dokładnie obejrzeć przesyłkę przy kurierze.  Sprawdź czy karton nie posiada żadnych uszkodzeń, wgnieceń zarysowań itp. Masz prawo otworzyć przesyłkę i dokładnie obejrzeć towar, a kurier musi poczekać i w razie czego należy spisać przy kurierze protokół szkody.
  3. Możesz śledzić losy przesyłki - po odbiorze przesyłki przez kuriera dostaniesz od nas mailowo wiadomość z numerem listu przewozowego. Sprawdź gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka
  4. Jeden rower = jedna przesyłka - każdy rower wysyłany jest jako osobna paczka.

 

  Jak spakowany jest rower

 

Rowery wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dostawa możliwa jest na konkretny, ustalony z nami dzień. Wówczas wpisz w uwagach taka informację. Kurier przywozi rower w kartonie o przeciętnej wielkości ok. 160x120x30 cm.
Czasem rower zapakowany jest w karton oznaczony innym logo niż marka zakupionego roweru.
Bywa tak, ponieważ zawsze dobieramy karton, którego wielkość jest optymalna dla przesyłki danego modelu. Nie zawsze jest to karton, w którym rower dotarł do naszego magazynu.
Dostawa następuje w większości w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.


Jakie czynności muszę wykonać  po otrzymaniu roweru?


Konieczne są 3 czynności:
Przykręcenie przedniego koła. Nie wymaga to zwykle żadnych narzędzi. Najczęściej piasty wyposażone są w szybkozamykacz. Czasem wymagany jest zwykły klucz 13 lub 15.
Przykręcenie pedałów. Przydaje się klucz 15. Pedały lewy i prawy posiadają różne gwinty. Lewy oznaczony literą L, prawy literą R.
Przykręcenie kierownicy do mostka kierownicy. Wszystkie linki hamulca i przerzutek są na swoim miejscu. Niezbędne są podstawowe klucze imbusowe (najczęściej 4,5 lub 6 mm). Należy pamiętać, że żaden producent nie dodaje do roweru jakichkolwiek narzędzi.
W przypadku rowerów bez lampek należy mieć świadomość, iż w świetle obowiązującego prawa do ruchu ulicznego dopuszczone są rowery wyposażone w oświetlenie.
Jeżeli nie czujesz się na siłach by samemu złożyć zakupiony rower – zaprowadź go do najbliższego serwisu rowerowego lub  skorzystaj z wysyłką z usługą montażu - usługa dostępna w wybranych miejscowościach

Co zrobić jeśli rower dotrze do mnie uszkodzony?


Wysyłką rowerów zajmujemy się od wielu lat i mamy duże doświadczenie w odpowiednim ich zabezpieczaniu na czas transportu. Kierownica jest mocno przymocowana do ramy kilkoma taśmami i bardzo dobrze zabezpieczona przed ewentualnymi otarciami.
Jeśli jednak po otwarciu kartonu zauważyłeś jakieś uszkodzenia, prosimy o wykonanie fotografii uszkodzeń i ich wysyłkę na nasz adres. W każdej wątpliwej sprawie można do nas zadzwonić na numer 667122000.
Ważne: Jeśli podczas odbioru przesyłki zauważyłeś uszkodzenia, prosimy koniecznie o oględziny w obecności kuriera, sprawdzenie, czy rower nie jest uszkodzony i spisanie protokołu szkody. Zapewniamy, że spisanie protokołu nie jest czynnością stresującą (firma DPD posiada doświadczonych kierowców) a statystyczne prawdopodobieństwo wystąpienia takich okoliczności to jak 1:500.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
CA Raty
Sklep internetowy Shoper.pl